sobota, 20 lipca

Apple utworzył nową mini stronę poświęconą aplikacji Wallet na iPhonie, podkreślając jego dostępne korzyści i funkcje.

Apple wyjaśnia, że do aplikacji Wallet można dodawać karty debetowe i kredytowe „bez dodatkowego wysiłku” udostępniając je w Apple Pay. Witryna promuje również Apple Cash i Apple Card jak i karty transportu publicznego, które można dodać do Wallet, jednak te funkcje są na razie nie dostępne w Polsce.

Aplikacja Wallet obsługuje również karty pokładowe linii lotniczych, karty lojalnościowe, bilety do kina, legitymacje studenckie i kluczyki do samochodu (obecnie tylko BMW), a zawartość dodana do iPhone’a jest automatycznie przenoszona na Apple Watch.

Aplikacja Wallet działa bezpośrednio na Twoim iPhonie. To miejsce, w którym bezpiecznie przechowujesz swoje karty kredytowe i debetowe, karty transportu publicznego, karty pokładowe, bilety, kluczyki samochodowe i nie tylko — wszystko w jednym miejscu. A wszystko to działa z iPhone’em lub Apple Watch, więc możesz zabrać ze sobą mniej, ale zawsze przynieść więcej.

Strona zawiera również często zadawane pytania dotyczące Wallet i Apple Pay oraz opcje „Dodaj kartę” do Portfela na iPhonie lub iPadzie lub w sekcji Wallet w Preferencjach Systemowych na Macu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx