poniedziałek, 27 maja

Z okazji dzisiejszego Światowego Dnia walki z AIDS firma Apple podkreśliła swoją wieloletnią współpracę z (RED), która od 2006 roku zebrała ponad ćwierć miliarda dolarów. Dodatkowo Apple oferuje siedem nowych tarcz dla Apple Watch.

Od 2006 roku granty wspierane przez Apple pomogły zapewnić wsparcie ponad 11 milionom ludzi i rozprowadzić ponad 197 milionów testów na obecność wirusa HIV. Pomogli także ponad pięciu milionom matek zakażonych wirusem HIV zapobiec przekazywaniu wirusa swoim dzieciom.

Część dochodów z każdego zakupu (PRODUCT)RED trafia do Globalnego Funduszu na rzecz walki z AIDS i COVID-19. Kwalifikujące się urządzenia to teraz iPhone 14, ‌iPhone 14‌ Plus, iPhone SE i Apple Watch Series 8, oraz akcesoria takie jak silikonowe etui z MagSafe na ‌iPhone 14‌ i ‌iPhone 14‌ Plus czy paski dla Apple Watch.

Po zeszłorocznych niestandardowych tarczach zegarków z okazji Światowego Dnia walki AIDS, w tym roku pojawia się siedem nowych tarcz Apple Watch do pobrania pozwalających użytkownikom pokazać swoje poparcie dla (RED).

Według Apple nowe tarcze zegarków uzupełniają paski PRODUCT(RED) opaskę sportową, pasek sportowy i plecioną opaskę solo. Aby pobrać tarcze wystarczy wejść na stronę apple.com/product-red.

Aby zwiększyć świadomość Światowego Dnia walki z AIDS i trwających wysiłków na rzecz wyeliminowania HIV i AIDS, setki sklepów detalicznych Apple Store świętują ten dzień nowymi witrynami i ekspozycjami produktów. Firma zwraca również uwagę na sposoby, w jaki klienci mogą dowiedzieć się o AIDS w App Store, Apple Books, Apple Music i Apple TV.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx