sobota, 20 lipca

Apple rozpoczął dziś sprzedaż kilku nowych akcesoriów do ładowania wielu urządzeń jednocześnie od OtterBox i Zens. Większość akcesoriów jest dostępna z dość krótkimi czasami oczekiwania.

Nowy ładowarka OtterBox 2-in-1 z MagSafe może bezprzewodowo ładować iPhone’a z prędkością do 15 W, a także posiada magnetyczny krążek Apple Watch z obsługą szybkiego ładowania Apple Watch Serii 7, Serii 8 i Ultra. Ładowarka wyceniona jest na 799 złotych i ma składaną konstrukcję, która umożliwia ładowanie iPhone’a lub zegarka Apple Watch w pozycji pionowej lub płaskiej, a ładowarka MagSafe może również ładować etui AirPods. Wbudowany port USB-C zapewnia do 20 W ładowania innych urządzeń za pomocą dołączonego kabla o długości 0,5 metra.

Pojawiła się również bardziej podstawowa ładowarka OtterBox 2-in-1 z funkcją ładowania Apple Watch. Ta wersja, wyceniona na 269 złotych, ma magnetyczny krążek Apple Watch i port USB-C do ładowania 15 W innego urządzenia za pomocą dołączonego kabla o długości 0,5 metra.

Ostatnią nową opcją firmy OtterBox jest wielozadaniowa ładowarka OtterBox Multi-Mount z MagSafe za 829 złotych, która może być używana jako power bank, stojak na iPhone’a lub uchwyt samochodowy.

Jeśli chodzi o Zens, marka ma nową przewodową stację do ładowania o mocy 60 W z portem USB-C dla iPadów lub MacBooka Air dostępną za 469 złotych, a także modułowe przewodowe / bezprzewodowe podstawki ładujące 3 w 1 i 4 w 1 odpowiednio za 899 złotych i 999 złotych.

Oba stojaki modułowe mają wbudowany MagSafe dla iPhone’a, bezprzewodową podkładkę ładującą dla AirPods i port USB-C o mocy 30 W dla iPadów lub MacBooków Air, podczas gdy opcja 4 w 1 zawiera magnetyczne przedłużenie krążka Apple Watch . Zens twierdzi, że jego najnowsze podstawki ładujące są wykonane z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, ale nie określono, w jakim stopniu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx