sobota, 15 czerwca

Apple ogłosił dziś termin drugiej jesiennej konferencji w 2023 roku, która odbędzie się w poniedziałek 30 października o 17:00 czasu pacyficznego, co przekłada się na godzinę 1.00 w nocy 31 października czasu polskiego.

Oczekuje się, że październikowa konferencja skupi się na komputerach Mac, a Apple ma odświeżyć ofertę kilku komputerów Mac.

Podobnie jak w przypadku ostatnich konferencji, ta październikowa będzie wcześniej nagrana i odbędzie się wyłącznie w Internecie, bez udziału osobistego.

Plotki dotyczące komputerów Mac były w ostatnich miesiącach dość mylące. Podczas konferencji możemy zobaczyć odświeżoną wersję 24-calowego iMaca, gdyż komputer ten nadal korzysta z czipa M1 Apple. Mark Gurman z Bloomberg powiedział, że nie należy spodziewać się odświeżenia MacBooka Air, ale 13-calowy MacBook Pro, 14-calowy MacBook Pro i 16-calowy MacBook Pro mogą potencjalnie otrzymać nowe czipy.

Biorąc pod uwagę obecne zamieszanie wokół komputerów Mac, jest to jedno z bardziej tajemniczych wydarzeń, jakie mieliśmy, choć prawdopodobnie poznamy jeszcze kilka szczegółów bliżej zbliżającej się daty 30 października.

Apple planuje transmitować wydarzenie na żywo na swojej stronie internetowej, w serwisie YouTube oraz za pośrednictwem aplikacji Apple TV. My oczywiście również zrelacjonujmy wszystko co się na nim wydarzy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx