poniedziałek, 27 maja

Apple pracuje nad większym, 16-calowym iPadem, którego ma nadzieję wypuścić w czwartym kwartale 2023 roku wynika z dzisiejszego raportu Wayne Ma z The Information. Byłby to największy w historii model iPada, przewyższający 12,9-calowego iPada Pro.

„16-calowy iPad byłby prawdopodobnie skierowany do kreatywnych profesjonalistów, takich jak graficy i projektanci, którzy wolą większy ekran” – czytamy w raporcie. Nie podano żadnych dodatkowych szczegółów na temat przyszłego urządzenia, które miałoby taki sam rozmiar ekranu jak 16-calowy MacBook Pro, zapewniając użytkownikom znacznie większe płótno do pracy.

Mark Gurman z Bloomberga w zeszłym roku informował, że Apple badał pomysł większych iPadów, które mogłyby jeszcze bardziej „zatrzeć granice” między tabletem a laptopem.

Na początku tego roku analityk branży wyświetlaczy, Ross Young, stwierdził, że Apple opracowuje również większego, 14-calowego iPada Pro z wyświetlaczem mini-LED. Biorąc pod uwagę obie te plotki, możliwe jest, że Apple planuje wypuścić w przyszłym roku zarówno 14-calowe, jak i 16-calowe modele iPada Pro, które będą odzwierciedleniem 14-calowego i 16-calowego MacBooka Pro.

Apple właśnie zaktualizował iPada Pro o nowe chipy M2, Wi-Fi 6E, nowe funkcje Apple Pencil, obsługę nagrywania wideo ProRes i kilka innych drobnych ulepszeń.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx