wtorek, 29 listopada

iPhone XR pojawi się w przedsprzedaży już od najbliższego piątku, a gdy będzie już dostępny klienci będą mogli kupić do niego przezroczyste etui sprzedawane przez Apple. Zauważył to użytkownik Twittera @ivanincanada i udostępnił przez 9to5Mac.

Informacja prasowa dotyczące iPhone’a XR w krajach takich jak Kanada wymieniają „przezroczyste etui” wyceniane na 55 dolarów kanadyjskich czyli około 40 dolarów amerykańskich.

IPhone XR będzie dostępny w kolorze białym, czarnym, niebieskim, koralowym, żółtym i (PRODUCT) RED, wszystkie wykonane ze szklanych korpusów i dopasowanych anodowanych aluminiowych ramek. Ze względu na kolory iPhone’a, przezroczyste etui ma sens, oferując użytkownikom możliwość pokazania wybranej przez siebie opcji koloru, jednocześnie chroniąc iPhone’a XR.

Podobnie jak inne etui firm trzecich, przezroczyste etui Apple ma zwykłe wycięcia na tylną kamerę oraz przycisk wyciszenia. Żadne udostępnione zdjęcia nie pokazują przodu obudowy, ale wydaje się, że w dolnej części obudowy znajduje się luka – jak w przypadku silikonowych i skórzanych etui Apple – umożliwiająca dostęp do portu Lightning i wygodniejsze przesuwanie gestów, które są kluczowe dla nawigacji w systemie iOS na iPhone X, XS i XR.

Apple ogłosił iPhone’a XR obok iPhone’a XS i iPhone’a XS Max na konferencji we wrześniu. Dwa ostatnie smartfony już zostały wypuszczone, a Apple zadebiutował nową serią silikonowych i skórzanych etui dla tych urządzeń, aż w dziewięciu nowych kolorach dla każdego rodzaju obudowy. IPhone XS i XS Max mają również opcję etui folio, która chroni wyświetlacz urządzenia za pomocą skórzanej klapy.

Ci, którzy czekają na zamówienie iPhone’a XR w przedsprzedaży, mogą spodziewać się większej liczby etui poza tym przezroczystym przeznaczonym dla tego telefonu. Prawdopodobnie pojawią się tradycyjnie etui silikonowe i skórzane. Apple pozycjonuje iPhone’a XR jako podstawowe urządzenie w ofercie tegorocznych iPhone’ów  wyceniając za 3 729 złotych za najmniejszą pojemność 64GB.

Osobiście chciałbym zobaczyć takie przezroczyste etui również dla iPhone’a XS czy XS Max. Myślę, że wśród użytkowników tych modeli też by było na nie sporo chętnych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
2 lat temu

[…] iPhone’a XR od momentu premiery urządzenia, które miało miejsce 26 października. Apple wspomniał o nim w swoim komunikacie prasowym dotyczącym premiery iPhone’a XR w niektórych krajach w październiku, ale nie było ono […]

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx