sobota, 3 grudnia

Firma Apple rozpoczęła sprzedaż długo oczekiwanego przezroczystego etui dla iPhone’a XR w swoim sklepie internetowym na apple.pl a wkrótce pewnie w sklepach detalicznych oraz u resellerów na całym świecie. Etui kosztuje 199 złotych, a zamówienia online złożone dziś szacunkowo dotrą w ciągu kilku dni.

Apple twierdzi, że obudowa wykonana jest z mieszanki przezroczystego poliwęglanu i elastycznych tworzyw sztucznych TPU, z powłoką odporną na zarysowania, nakładaną zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Przejrzysty wygląd jest odpowiedni, biorąc pod uwagę, że iPhone XR jest dostępny w różnych kolorach, takich jak żółty, niebieski, biały, koralowy i czerwony (PRODUCT) RED.

Smukłe, lekkie i trzymające się dłoni etui do iPhone’a XR jednocześnie chroni i eksponuje jego piękną obudowę. Odporna na zadrapania powłoka pokrywa nie tylko zewnętrzną, ale i wewnętrzną powierzchnię etui. Chcesz bezprzewodowo naładować telefon? Po prostu połóż iPhone’a na ładowarce Qi. Bez wyjmowania z etui.

Jest to pierwsze etui marki Apple dostępne dla iPhone’a XR od momentu premiery urządzenia, które miało miejsce 26 października. Apple wspomniał o nim w swoim komunikacie prasowym dotyczącym premiery iPhone’a XR w niektórych krajach w październiku, ale nie było ono dostępne aż do tej pory.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx