piątek, 19 lipca

Wszystko wskazuje na to, że Apple pracuje nad nową aplikacją do ćwiczeń na iPhone’a, Apple Watch i Apple TV, która ma na celu umożliwienie użytkownikom pobierania filmów instruktażowych dotyczących fitnessu, które poprowadzą ich przez różne treningi.

Aplikacja o nazwie kodowej „Seymour” może zostać wydana pod nazwą Fit lub Fitness. Wygląda na to, że Apple zamierza wydać aplikację na iOS 14, watchOS 7 i tvOS 14 i wszystko wskazuje na to, że będzie to samodzielna aplikacja, która będzie dostępna wraz z istniejącą aplikacją Aktywność.

Dzięki aplikacji fitness użytkownicy będą mogli pobierać filmy fitness, które obejmują szereg różnych opcji ćwiczeń i działań i uzyskać wskazówki na temat wykonywania tych czynności na zegarku Apple Watch. Apple udostępni galerię różnych procedur treningu, które można pobrać i zsynchronizować z zegarkiem Apple Watch, a same filmy są wyświetlane na telefonie iPhone, iPadzie lub Apple TV.

Wygląda na to, że zegarek Apple Watch będzie służył do śledzenia postępów w ramach każdego treningu, podobnie jak Apple Watch może śledzić istniejące aktywności fitness za pośrednictwem aplikacji Aktywność.

Wygląda na to, że Apple zapewni treningi za pośrednictwem swojej aplikacji fitness za darmo, ponieważ w tej chwili nie ma w niej zakupów ani kosztów związanych z zawartością.

Apple pracuje nad różnorodnymi rodzajami aktywności, w tym nad bieganiem w pomieszczeniu, kolarstwem, wiosłowaniem, rozciąganiem, treningiem podstawowym, treningiem siłowym, chodzeniem na świeżym powietrzu, tańcem i jogą.

Chociaż wydaje się, że Apple pracuje nad tymi funkcjami dla następnej aktualizacji oprogramowania oczekiwanej na jesieni to nie ma gwarancji, że funkcje znajdą się w sfinalizowanych wersjach iOS 14, watchOS 7 i tvOS 14.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx