wtorek, 27 lutego

iPad Pro

Apple zdecydował się opóźnić produkcję większego iPada nazywanego roboczo „iPadem Pro” z powodu problemów z zasilaniem panelu wyświetlacza, donosi Bloomberg. Produkcja tabletów ma podobno rozpocząć się we wrześniu, a nie z początku tego roku.

To nie jest pierwszy raz, kiedy plotki wskazują na opóźnienie iPada Pro. Apple miał podobno zaprezentować go na początku 2015 roku, ale plany te zostały podobno zawieszone. W październiku, The Wall Street Journal informował, że Apple zdecydował się opóźnić masową produkcję iPada w celu skoncentrowania się na produkcji iPhone’a 6 Plus, a w listopadzie, analityk KGI Securities Ming Chi Kuo powiedział, że produkcja może zostać opóźniona do Q2 2015 ze względu na trudności związane z produkcją elementów wyświetlacza. Przy opóźnieniu produkcji aż do września, tablet możemy zobaczyć dopiero w końcówce 2015 roku.

Apple planuje wykorzystać „iPada Pro”, jak nazywają go media, w celu ponownego poruszenia wciąż słabnącą sprzedażą iPada. Oczekuje się, że tablet mógłby posiadać wyświetlacz o przekątnej 12,2 – 12,9 cala, przebijając tym znacznie zarówno 9,7-calowego iPada Air 2 i 7,9-calowego iPada Mini 3.

Grupą docelową miałyby być przede wszystkim firmy, a plotki sugerują, że nowe urządzenie mogłoby posiadać wyświetlacz ultra wysokiej rozdzielczości oraz stereofoniczne głośniki na górnej i dolnej krawędzi urządzenia w celu poprawy doznań muzycznych. Może on być również sprzedawany z opcjonalnym rysikiem.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx