wtorek, 27 lutego

iphone-6-mini

IPhone 6S będzie posiadał prawdopodobnie kilka nowych funkcji i uaktualnień w tym upgrade do 2 GB pamięci RAM. Oprócz tego może być sprzedawany z preinstalowaną kartą SIM firmy Apple wynika z raportu AppleInsider.

Osoba zaznajomiona z przyszłymi planami produktowymi firmy Apple, które dostarczały wiarygodnych informacji w przeszłości, poinformowały AppleInsider, że tak zwany „iPhone 6S” i prawdopodobnie także wersja Plus zostanie uaktualniona do 2 GB pamięci RAM. Apple korzystał do tej pory z 1GB pamięci RAM w swoich iPhone’ach począwszy od iPhone’a 5, który pojawił się w 2012 roku.

Zmiana taka byłaby zbliżona z poprzednią modernizacją RAMu w iPadzie także przed aktualizacją pamięci RAM w telefonie iPhone. W ubiegłym roku iPad Air 2 został zaktualizowany do 2 GB pamięci RAM i to może właśnie dlatego Apple zrobi to także w iPhone’ie.

Źródła witryny mówią również, że Apple mocno rozważa sprzedaż następnej generacji smartfona z kartą SIM Apple zainstalowaną fabrycznie. Taka karta SIM pozwalałaby klientom na przypisywanie planów taryfowych bezpośrednio od operatora w aplikacji Ustawienia.

Nie jest do końca jasne, czy Apple będzie w stanie uzyskać zgody wszystkich operatorów na taki zabieg. Apple wprowadził takie rozwiązanie w USA przy sprzedaży iPadów, ale i tam niektórzy operatorzy jak Verizon nie zgodzili się na takie rozwiązanie. Operatorzy mogą nie być zainteresowani tym, że Apple próbuje wejść między nich a ich klientów.

Oczekuje się, że Apple ogłosi kolejną generację iPhone’a tradycyjnie we wrześniu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Szemot
Szemot
8 lat temu

Czyli taki Plus wtedy nie działałby w Polsce na iPhone

AppleWorld
Admin
Reply to  Szemot
8 lat temu

no raczej wtedy Plus musiałby się wycofać ze sprzedaży iPhone’ów

Szemot
Szemot
Reply to  AppleWorld
8 lat temu

Przecież Plus nie ma umowy z Apple więc też i nie mająiPhonów w ofercie. nawet dla pewności sprawdziłęm i nie mają.

Wiktoria Woźniak
Wiktoria Woźniak
8 lat temu

Witam. Jako nowy salon GSM na rynku rozdajemy 5 Iphon’ów 6 ! Wejdz i wygraj : https://xurl.pl/ete0

4
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx