poniedziałek, 26 lutego

Powołując się na źródła z branży muzycznej, serwis Hits Double Daily donosi, że Apple przygotowuje się do uruchomienia nowego poziomu usługi Apple Music HiFi w „nadchodzących tygodniach”, który będzie towarzyszył wydaniu rzekomych AirPods trzeciej generacji.

Według raportu nowy plan, który będzie oferował strumieniowe przesyłanie muzyki w wysokiej jakości, będzie kosztował taką samą miesięczną subskrypcję w wysokości 19,99 złotych, co bieżący plan indywidualny. Spotify, największy konkurent Apple Music, ogłosił, że jeszcze w 2021 roku użytkownicy Spotify będą mogli „podnieść jakość dźwięku do Spotify HiFi i słuchać ulubionych piosenek zgodnie z zamierzeniami artystów”.

Raport mówi, że ogłoszenie nowego planu Apple Music i premiera AirPods trzeciej generacji nastąpi w „nadchodzących tygodniach”. Apple planuje zorganizować swoją konferencję WWDC 7 czerwca i chociaż na konferencji w zeszłym roku nie ogłoszono żadnego sprzętu, możliwe jest jego ogłoszenie podczas imprezy poświęconej głównie nowemu oprogramowaniu.

Oczekuje się, że AirPods trzeciej generacji będą miały konstrukcję podobną do AirPods Pro, ale pozbawione będą pewnych funkcji „Pro”, takich jak aktywna redukcja szumów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx