piątek, 27 stycznia

W związku ze zbliżającym się WWDC 2020 firma Apple wyróżniła dziś niektórych zwycięzców Swift Student Challenge, w tym Sofię Ongele, Palash Taneja i Devina Green. W sumie wyłoniono 350 zwycięzców z 41 krajów i regionów.

Apple umieścił również profile trzech innych zwycięzców zakładce App Store w tym Lars Augustin, Maria Fernanda Azolin i Ritesh Kanchi. Wszyscy uczniowie, którzy brali udział w konkursie, powinni zostać powiadomieni o swoim statusie do końca dnia.

W normalnym roku zwycięzcy otrzymaliby darmowy wstęp i zakwaterowanie na WWDC w San Jose, ale tegoroczna impreza odbywa się wyłącznie wirtualnie. Każdy zwycięzca nadal otrzyma ekskluzywną kurtkę i znaczek WWDC 2020 oraz dostęp do laboratoriów programistycznych „one on one” z inżynierami Apple bez płacenia za członkostwo w programie programistów Apple.

Podobnie jak w poprzednich latach, nowo nazwany Swift Student Challenge polegał na stworzeniu przez uczniów interaktywnej sceny Swift playground, którą można doświadczyć w ciągu trzech minut, jako sposób pokazania Apple ich umiejętności kodowania i kreatywności.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx