poniedziałek, 4 marca

Apple ogłosił dziś zwycięzców nagrody App Store Award 2023, wyróżniając najlepsze aplikacje i gry na iPhone’a, iPada, komputer Mac i nie tylko. Apple wyróżniło łącznie 14 aplikacji i gier, a zwycięzców wybrał globalny zespół redakcyjny App Store.

Według Apple zdobywcy nagród App Store Award 2023 dostarczyli użytkownikom wartościowych doświadczeń i przyczynili się do ważnych przemian kulturowych użytkownikom. Wybrane tytuły pozwoliły użytkownikom „rozwijać kreatywność, przenosić się do świata nowych przygód, a także bawić wspólnie z bliskimi i znajomymi”.

„Wspaniale jest obserwować, jak deweloperzy raz za razem tworzą fantastyczne aplikacje i gry, które zmieniają otaczający nas świat”, stwierdził Tim Cook, dyrektor generalny Apple. „Tegoroczni zwycięzcy dowodzą tego, że potencjał deweloperów w urzeczywistnianiu swoich wizji jest nieograniczony. Budują aplikacje i gry odznaczające się niesamowitą pomysłowością, nadzwyczajną jakością i ukierunkowaniem na ważne cele”.

Apple wybrał zwycięzców Aplikacji Roku dla każdego ze swoich produktów oraz zwycięzców Gry Roku dla iPhone’a, iPada i komputera Mac.

Aplikacje

  • Aplikacja roku na iPhone’aAllTrails od AllTrails, Inc.
  • Aplikacja roku na iPada: Prêt‑à‑Makeup od Prêt‑à‑Template.
  • Aplikacja roku na Maca: Photomator od UAB Pixelmator Team.
  • Aplikacja roku na Apple TV: MUBI od MUBI, Inc.
  • Aplikacja roku na Apple Watch: SmartGym od Mateusa Abrasa.

Gry

Apple wybrał również pięciu zwycięzców w kategorii wpływu na kulturę, którzy zostali „uznani za zdolność do wprowadzania pozytywnych zmian za pośrednictwem aplikacji i gier”.

Według Apple trendem roku była generatywna sztuczna inteligencja, w ramach której aplikacje integrują sztuczną inteligencję przez cały rok na wiele sposobów.

Wszyscy zwycięzcy aplikacji roku i gry roku otrzymają fizyczną nagrodę App Store wzorowaną na logo App Store.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx