piątek, 12 kwietnia

Apple ogłosił dziś zdobywców nagrody App Store Award 2022, wyróżniając 16 najlepszych aplikacji i gier wybranych przez globalny zespół redakcyjny Apple App Store.

Najlepsze aplikacje zostały wybrane przez Apple ze względu na ich jakość, innowacyjną technologię, kreatywny projekt, pozytywny wpływ na kulturę i zdolność do zapewniania „wyjątkowych wrażeń”. Dyrektor generalny Apple, Tim Cook, powiedział:

Tegoroczni laureaci nagrody App Store na nowo przełożyli nasze doświadczenia z aplikacjami, które zapewniają świeże, przemyślane i autentyczne perspektywy. Od samodzielnych twórców-samouków po międzynarodowe zespoły działające na całym świecie, ci twórcy wywierają znaczący wpływ i reprezentują sposoby, w jaki aplikacje i gry wpływają na nasze życie.

Aplikacje

  • aplikacja roku iPhone: BeReal, od BeReal.
  • aplikacja roku iPad: GoodNotes 5, od Time Base Technology Limited.
  • aplikacja roku Mac: MacFamilyTree 10, od Synium Software GmbH.
  • aplikacja roku Apple TV: ViX, od TelevisaUnivision Interactive, Inc.
  • aplikacja roku Apple Watch: Gentler Streak, od Gentler Stories LLC.

Gry

Apple wyróżnił również pięciu „zwycięzców wpływu na kulturę”, którzy, jak twierdzi, „wywarli trwały wpływ na życie ludzi i wpłynęli na kulturę”. Zwycięskie aplikacje w tej kategorii to:

„Tegoroczni zwycięzcy zachęcają użytkowników do głębszego zaangażowania się w swoje emocje, autentycznego łączenia się z innymi i oddania hołdu swojemu dziedzictwu i pokoleniom, które były przed nimi, jednocześnie wyobrażając sobie, jak dziś stworzyć lepszy świat” – twierdzi Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx