wtorek, 25 czerwca

Apple ogłosił dziś konkurs fotograficzny „Shot on iPhone 2022” zachęcając użytkowników do przesyłania najlepszych zdjęć zrobionych w trybie makro iPhone’em 13 Pro i iPhone’em 13 Pro Max.

Aby wziąć udział w konkursie, użytkownik musi udostępnić swoje zdjęcia makro na Instagramie, Twitterze lub Weibo z hashtagami #ShotoniPhone i #iPhonemacrochallenge. W podpisie użytkownicy powinni odnotować, jakiego modelu użyli do wykonania zdjęcia. Apple przyjmuje również zgłoszenia za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres shotoniphone@apple.com.

Uczestnicy mogą przesyłać nieedytowane zdjęcia makro bezpośrednio z aplikacji aparatu, ale zdjęcia edytowane za pomocą aplikacji Zdjęcia Apple lub oprogramowania innej firmy również będą akceptowane. Uczestnicy muszą mieć ukończone 18 lat, a konkurs nie jest dostępny dla pracowników Apple ani ich najbliższych rodzin.

Po zamknięciu zgłoszeń panel złożony z ekspertów oceni zdjęcia z całego świata i wybierze 10 zwycięskich zgłoszeń. Zwycięskie zdjęcia będą opublikowane w Newsroomie Apple, na stronie internetowej, koncie na Instagramie i nie tylko. Apple powiedział też, że zwycięskie zdjęcia mogą pojawić się w kampaniach reklamowych firmy, np. w Apple Store czy na billboardach reklamowych.

Zgłoszenia można przesyłać od dziś do 16 lutego 2022 roku. Zwycięzcy zostaną powiadomieni 12 kwietnia 2022 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx