wtorek, 18 czerwca

iCloud Drive

Podczas dzisiejszej prezentacji otwierającej WWDC, Apple ogłosił iCloud Drive i Mail Drop, dwie nowe usługi w chmurze, które są częścią nowego systemu OS X Yosemite.

iCloud Drive pozwala na przechowywanie wszystkich swoich indywidualnych plików z OS X i iOS oprócz danych aplikacji w chmurze Apple, z synchronizacją wszystkich plików na każdym komputerze Mac. Pliki zapisane na dysku iCloud są także dostępne na urządzeniach użytkownika z systemem iOS, a funkcja zawiera również wsparcie dla Windowsa za pośrednictwem klienta iCloud.

icloud_drive_2

Tymczasem nowa funkcja Apple Mail Drop pozwala użytkownikom na wysyłanie załączników do 5GB przez iCloud, a przesyłane pliki mogą być szyfrowane lub płynnie przesyłane na komputer Mac.

iCloud Drive i Mail Drop działać będą w ramach OS X 10.10 Yosemite, który będzie dostępny jesienią tego roku za darmo. Apple będzie teraz oferował pierwsze 5GB przestrzeni dyskowej iCloud za darmo, a 20GB i 200GB w cenie odpowiednio 0,99 dolara miesięcznie i 3,99 dolara miesięcznie. Przestrzeń dyskową można powiększyć aż do 1TB.

[contentblock id=1 img=iframe.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Leszek
Leszek
10 lat temu

200 GB 🙂

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx