niedziela, 25 września

Apple zaktualizował swoją stronę internetową związaną z nowymi, bezprzewodowymi słuchawkami BeatsX, informując oficjalnie, że będą one dostępne dopiero w lutym przyszłego roku. Pierwotnie mówiło się, że mają się one pojawić jesienią. 

Słuchawki BeatsX z funkcją Bluetooth i tym samym procesorem Apple W1 używanym przez AirPods, które wreszcie od dziś trafiły do sprzedaży, pozwalają użytkownikowi łatwe sparowanie ich z urządzeniem po prostu trzymając je blisko np. iPhone’a. W przeciwieństwie do bezprzewodowych AirPods, słuchawki BeatsX posiadają kabel Flex-Form, który utrzymuje je powiązane ze sobą.

BeatsX dają możliwość grania do 8 godzin pracy na jednym ładowaniu baterii. Zaledwie 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewnia 2 godziny grania. RemoteTalk pozwala prowadzić rozmowy przez wbudowany mikrofon, odtwarzać muzykę, regulować głośność i aktywować Siri. Łatwe w obsłudze elementy sterujące umożliwiają płynne przełączanie się między różnymi funkcjami. BeatsX kosztować będą 679 złotych dostępne są w kolorze czarnym lub białym z kieszonkowym futerałem.

Apple wydał już zaktualizowane wersje słuchawek bezprzewodowych Beats Solo3 i słuchawek bezprzewodowych Beats Powerbeats3 z chipem Apple W1.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Monika
Monika
5 lat temu

dzisiaj w iSpot widziałam bezprzewodowe słuchawki AirPods, tak więc ich taktyka sprzedażowa jakoś mnie nie dziwi

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx