poniedziałek, 22 lipca

Firma Apple w swoim sklepie internetowym zaczęła oferować kody umożliwiające pobranie zarówno OS X 10.7 Lion i OS X 10.8 Mountain Lion dla użytkowników starszych komputerów, którzy nie wykupili wcześniej oprogramowania.

Lion i Mountain Lion, które nie są już dostępne do pobrania bezpośrednio z Mac App Store, można kupić za 69 złotych każdy. Po zakupie jednego ze starszych systemów operacyjnych otrzymamy maila z kodem, dzięki któremu będziemy mogli pobrać system w Mac App Store.

Wcześniej użytkownicy mogli kupić kopię Liona, ale wymagało to wykonania połączenia telefonicznego do Apple. OS X Mountain Lion był dostępny za pośrednictwem Mac App Store do początku tego tygodnia, ale od tego czasu został usunięty na rzecz OS X Mavericks, pozostawiając nowy, internetowy sposób zakupów, jako jedyny możliwy do nabycia starszych wersji OS X Apple.

Klienci, którzy wcześniej kupili Liona lub Mountain Liona mogą wrócić do tych systemów operacyjnych przez wejście do zakładki „Purchases” w Mac App Store.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx