czwartek, 28 września

IPhone 5S i iPhone 5C pojawił się dziś w nocy w kolejnych 35 krajach w tym w Polsce. Nowe iPhone’y trafiły do sprzedaży nieco ponad miesiąc od momentu zainicjowania sprzedaży w Stanach Zjednoczonych i pierwszej grupie krajów. 

Do grupy tej weszła Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Makau, Malta, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Reunion, Rumunia, Rosja, Słowacja, Słowenia, Korea Południowa, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Tajwan i Tajlandia.

Dostępność iPhone’a 5S, bez względu na kolor, jest jak w większości krajów ograniczona oczekiwaniem 2-3 tygodni. Znacznie szybciej otrzymamy iPhone’a 5C, który bez względu na kolor zostanie do nas wysłany do trzech dni roboczych. Nie będziemy komentować tu cen nowych smartfonów, bo pewnie i tak każdy z Was ma na ten temat swoje zdanie.

1 listopada nowe iPhone’y trafią do kolejnych 16 krajów. Będą to: Albania, Armenia, Bahrajn, Kolumbia, Salwador, Guam, Gwatemala, Indie, Macedonia, Malezja, Meksyk, Mołdawia, Czarnogóra, Arabia Saudyjska, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

W sumie, po tych trzech terminach premier w poszczególnych krajach iPhone 5S i iPhone 5C będzie dostępny w ponad 60 krajach, zbliżając Apple do deklarowanego celu dostępności urządzeń w 100 krajach przed końcem tego roku.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx