niedziela, 19 maja

Apple wydał dziś iOS 14.8.1 i iPadOS 14.8.1, drobne aktualizacje systemów operacyjnych iOS i iPadOS 14. iOS i iPadOS 14.8.1 pojawiają się ponad miesiąc po wydaniu iOS i iPadOS 14.8, kolejnej aktualizacji z poprawkami bezpieczeństwa.

Aktualizacje iOS i iPadOS 14.8.1 można pobrać na wszystkie kwalifikujące się urządzenia bezprzewodowo w aplikacji Ustawienia. Aby uzyskać dostęp do nowego oprogramowania należy wejść w Ustawienia> Ogólne> Uaktualnienia.

iOS i iPadOS 14.8.1 wprowadza wiele aktualizacji zabezpieczeń, a oprogramowanie jest zalecane dla wszystkich użytkowników iPhone’a i iPada, którzy nadal korzystają z iOS 14. Zgodnie z dokumentem wsparcia bezpieczeństwa Apple, aktualizacja usuwa szereg luk w zabezpieczeniach Sidecar, WebKit, Voice Control , pasek stanu i nie tylko.

Apple w tym roku postanowił nie naciskać na użytkowników aby instalowali iOS 15 i pozwolił im pozostać na iOS 14, jeśli sobie tego życzą. W rezultacie Apple nadal wydaje aktualizacje iOS 14, ale te aktualizacje będą koncentrować się na poprawkach bezpieczeństwa i nie będą wprowadzać nowych funkcji. Nowe funkcje będą ograniczone tylko do wersji iOS 15‌.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx