sobota, 24 lutego

Apple ogłosił dziś nowe funkcje odkrywania koncertów w Apple Music i Apple Maps, które będą od dziś wprowadzane na całym świecie.

Apple Music otrzymuje nową sekcję Set Lists, w której fani mogą dowiedzieć się więcej o najważniejszych trasach koncertowych, przeczytać o ich realizacji i odsłuchać przygotowane setlisty. Oprócz tego w aplikacji będzie można teraz przeglądać nadchodzące występy wybranych artystów w swojej okolicy – wystarczy uruchomić moduł odkrywania koncertów na platformie Shazam.

Mapy Apple otrzymają 40 nowych przewodników opracowanych przez redaktorów Apple Music, które „przedstawiają najlepsze miejsca do słuchania muzyki na żywo” na całym świecie. Oprócz tego przewodniki Apple Music pozwalają fanom na przeglądanie nadchodzących wydarzeń w wybranych miejscach bezpośrednio z poziomu Map. Zasoby będą początkowo dostępne dla następujących miast w Ameryce Północnej: Chicago, Detroit, Los Angeles, Nashville, Nowy Jork i San Francisco; w Europie: Berlin, Londyn, Paryż i Wiedeń; w regionie Azji i Pacyfiku: Tokio, Melbourne i Sydney; a także w Ameryce Łacińskiej: Meksyk.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx