sobota, 25 czerwca

Jak donosi Deadline, Apple jest bliski zawarcia umowy dotyczącej praw do przekształcenia filmu fantasy z lat 80 „Bandyci Czasu” w serial telewizyjny.

Film „Bandyci Czasu” w reżyserii Terry’ego Gilliama przedstawia historię 11-letniego chłopca, Kevina, który zostaje wciągnięty w fantastyczną przygodę z grupą karłów podczas wojen napoleońskich we Włoszech. Kevin i karły podróżują w czasie, używając magicznej mapy, odwiedzając miejsca takie jak starożytna Grecja czy Titanic i walcząc ze złem zamierzającym ukraść mapę dla własnych celów.

W oryginalnym filmie wystąpili John Cleese, Sean Connery, Shelley Duvall, Kenny Baker, David Warner, Ian Holm, Katherine Helmond, Jim Broadbent i inni.

https://www.youtube.com/watch?v=JwnjENpIyq0

Zgodnie z Deadline nowy serial oparty na filmie będzie koprodukcją Anonymous Content, Paramount Television i Media Rights Capital. Gilliam ma pełnić rolę nieprodukcyjnego producenta wykonawczego.

Jeśli Apple zdobędzie prawa do nagrania telewizyjnej wersji „Bandytów Czasu”, dołączy do grona innych programów telewizyjnych, nad którymi Apple pracuje obejmujących gatunki od dramatów po komedie i programy dla dzieci.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx