sobota, 25 maja

Apple kontynuuje rozwój swojego przypuszczanego większego iPada i współpracuje z dostawcą Quanta Computer, donosi chińska strona United Daily News. Raport z United Daily News odnosi się do większego tabletu, urządzenia 12-calowego, choć wcześniejsze plotki z The Wall Street Journal sugerowały, że Apple faktycznie testuje iPada z przekątną bliższą 13 cali.

Informacje o większym iPadzie po raz pierwszy pojawiły się w maju, a później potwierdzone zostały w lipcu. Taki tablet mógłby być w podobnym rozmiarze co 13-calowy MacBook Air jak widać z wcześniejszych renderingów.

Quanta Computer jest dostawcą firmy Apple odpowiedzialną za aktualne MacBook Air i dość zaskakującym wyborem jeśli chodzi o produkcję tabletów. Obecnie te urządzenia produkowane są przez dostawców takich jak Foxconn i Pegatron. Raport twierdzi jednak, że Quanta ma na celu zróżnicowanie producentów.

Choć raport twierdzi, że większy iPad miałby się pojawić na początku przyszłego roku, to nic nie wskazuje, że taki termin jest prawdopodobny i nie wiadomo, czy urządzenie w ogóle trafi na rynek.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx