poniedziałek, 24 czerwca

Szereg nowych zdjęć rzekomej tylnej obudowy iPada nowej generacji w kolorze „gwiezdnej szarości” i srebra zostały dziś opublikowane przez australijskiego blogera Sonny Dicksona. Zdjęcia, które przedstawiają również niektóre elementy składowe iPada pojawiają się dwa tygodnie po tym jak Apple zadebiutował nowym kolorem zastępującym dotychczasowy czarny w linii iPhone’ów i iPodów.

Nowe zdjęcia pojawiają się również tylko tydzień po rzekomych pierwszych zdjęciach obudowy drugiej generacji iPada mini, które również pojawiły się w szarym kolorze. Dzień wcześniej, nieco szkicowy raport z C Technology twierdził, że zarówno pełnowymiarowy iPad i iPad mini będzie dostępny w tych samych trzech kolorach widocznych w iPhone’ie 5S. Chociaż szary i srebrny już zobaczyliśmy, to złota obudowa ma się jeszcze pojawić.

Mimo, że ostatnie przecieki obudowy zarówno iPada i iPada mini pokazują nowsze kolory, to pierwszy wyciek obudowy piątej generacji iPada przedstawiał ten sam czarny kolor używany w iPhone’ie 5. To sugeruje, że Apple w pewnym momencie może zmienił swoje plany produkcyjne, aby przełożyć wszystkie swoje przyszłe produkty do nowej linii kolorystycznej dla zachowania spójności produktów.

Firma Apple ma zaprezentować piątą generację iPada i drugą generację iPada mini na wydarzeniu medialnym w ciągu najbliższego miesiąca lub dwóch, w celu zapewnienia dostępności sprzedaży jeszcze na czas przedświątecznych zakupów.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx