czwartek, 18 lipca

Zgodnie z nowymi statystykami udostępnionymi dziś przez Apple na stronie wsparcia App Store dla deweloperów iOS 11 jest teraz zainstalowany na 52 procentach urządzeń z systemem iOS.

To pierwszy raz, kiedy Apple zaktualizowało swoją stronę wsparcia App Store od czasu premiery systemu iOS 11, a także pierwsze spojrzenie na oficjalną liczbę instalacji.

Wcześniej widzieliśmy tylko szacunkowe dane z firmy analitycznej Mixpanel, które wydają się być nieco inne. Mixpanel aktualnie wyświetla instalację systemu iOS 11 na poziomie około 66 procent.

Po zainstalowaniu iOS 11 na 52 procentach urządzeń, 38 procent nadal działa na systemie iOS 10, 10 procent  urządzeń nadal uruchamianych jest na wcześniejszej wersji iOS.

Przyjęcie systemu iOS 11 jest wolniejsze niż w przypadku systemu iOS 10 w zeszłym roku, ale liczba urządzeń z zainstalowaną wersją najnowszego systemu stale rośnie od czasu wydania pierwszych aktualizacji.

Do tej pory firma Apple wydała kilka aktualizacji dla systemu iOS 11, w tym iOS 11.1, pierwszą dużą aktualizację systemu iOS 11. iOS 11.1 wprowadził nowe emotikony, przywrócił przełącznik aplikacji 3D Touch i zawierał pewne istotne poprawki zabezpieczeń.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx