sobota, 30 września

Wada produkcyjna dotknęła niewielką liczbę iPhone’ów 5S powodując skrócenie żywotności baterii i dłuższy czas jej ładowania poinformował przedstawiciel firmy Apple, w rozmowie z The New York Times. Według oficjalnych informacji iPhone 5S, który został wprowadzony we wrześniu, ma móc pracować do 10 godzin na baterii w 3G i do 250 godzin w trybie czuwania.

„Niedawno odkryliśmy problem produkcyjny dotykający bardzo ograniczoną liczbę urządzeń iPhone 5S, który może sprawić, że bateria dłużej się ładuje lub powoduje zmniejszenie żywotności baterii” powiedziała Teresa Brewer, rzeczniczka firmy Apple. „Jesteśmy bliscy dotarcia do klientów dotkniętych problemem w celi zapewnienia im telefonu zastępczego.”

Apple nie podał, ile iPhone’ów jest dotkniętych problemem, ale według The New York Times, oświadczenie Apple sugeruje, że tylko kilka tysięcy użytkowników z kilku milionów może doświadczać problemów z żywotnością baterii. Po wypuszczeniu iPhone’a 5S i iPhone’a 5C, Apple poinformował, że sprzedał łącznie dziewięć milionów urządzeń, choć nie dał później żadnych świeższych informacji na ten temat.

Chociaż Apple nie przedstawił szczegółowych informacje na temat błędu produkcyjnego oraz jak zamierza skontaktować się z zagrożonymi użytkownikami to firma wymieni wadliwe iPhone’y 5S na nowe, pozbawione tej wady.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx