poniedziałek, 27 maja

Apple ma teraz ponad 860 milionów płatnych subskrypcji we wszystkich swoich usługach w tym Apple Music, Apple TV+, Apple News, iCloud i nie tylko, powiedział dziś dyrektor finansowy firmy, Luca Maestri.

Należy od razu wyjaśnić, że płatne subskrypcje nie równają się liczbie subskrybentów ponieważ jeden użytkownik może mieć aktywnych kilka usług czy razem czy osobno.

Przemawiając podczas ogłaszania najnowszych wyników finansowych firmy za drugi kwartał kalendarzowy, Maestri powiedział, że Apple ma ponad 860 milionów subskrypcji, co oznacza wzrost o 160 milionów w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Apple nie podaje rozbicia liczby abonentów na konkretną usługę, ale Maestri powiedział, że silny wzrost osiągnęły usługi takie jak Apple TV+ i Apple Arcade.

Apple przekroczył oczekiwania analityków w trzecim kwartale, odnotowując 82,96 miliarda dolarów przychodu. Podczas gdy sprzedaż iPhone’ów wzrosła o 2,5%, sprzedaż komputerów Mac, iPad, urządzeń do noszenia, domu i akcesoriów spadła rok do roku ze względu na ograniczenia podaży i czynniki makroekonomiczne.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx