czwartek, 27 stycznia

Firma Apple dodała dziś zaktualizowane opcje grawerowania na etui ładującym AirPods, umożliwiając klientom, którzy kupią AirPods, grawerowanie znaków emoji na swoich urządzeniach.

AirPods od początku posiadały możliwość personalizacji, ale grawerunek był ograniczony do tekstu i nie było możliwości dodania znaku emoji. Apple podkreśla opcje grawerowania na każdej ze stron produktów AirPods.

Klienci, którzy zdecydują się spersonalizować swoje AirPods podczas procesu zakupu, mogą wybierać spośród kilku znaków emoji, choć nie wszystkie emoji są dostępne. Dostępne są opcje takie jak uśmiechnięta twarz, twarz z wysuniętym językiem i kciuk w górę, podobnie jak wiele zwierząt.

Jest również dostępny duch, jednorożec, niedźwiedź, czaszka, smok, kupa, wąż i inne. Klienci mogą wybrać tekst lub emoji, ale nie oba, ponieważ emoji jest wykonywane w większym rozmiarze. Apple poprawił także tekst, który można dodać do AirPods, zwiększając jego rozmiar.

Opcje personalizacji emoji są dostępne dla wszystkich modeli AirPods i mają zastosowanie do etui ładującego dla każdego zamówienia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x