poniedziałek, 6 lutego

Firma LG zapowiedziała dziś nadchodzący debiut swojej oferty telewizorów na rok 2020. W skład linii wchodzi osiem telewizorów 8K w rozmiarach od 65 cali do 88 cali, z których wszystkie obsługują Apple HomeKit i AirPlay 2.

W ofercie znajdziemy telewizory premium 77 i 88-calowe LG Signature OLED 8K oraz telewizory 8K LG NanoCell w rozmiarach 65 i 75 cali. LG twierdzi, że wszystkie telewizory przekraczają oficjalną definicję 8K Ultra HD ustaloną przez Consumer Technology Association i są w stanie odtwarzać natywne treści 8K.

Nowe telewizory współpracują z Apple HomeKit‌ i ‌AirPlay‌ 2, umożliwiając im interakcję z innymi urządzeniami ‌AirPlay‌ 2 i sterowanie nimi za pomocą poleceń głosowych Siri. Obsługa HomeKit oznacza również, że nowe telewizory LG pojawią się w aplikacji Dom.

Telewizory LG 8K 2020 wyposażone są w nowy procesor sztucznej inteligencji, który uczy się w celu zoptymalizowania jakości obrazu i dźwięku. Telewizory rozpoznają twarze i tekst na ekranie, dostosowują i wyostrzają, aby uzyskać naturalne odcienie skóry, lepiej zdefiniowane rysy twarzy i wyraźniejsze postacie.

LG zaprezentuje swoją ofertę telewizorów 8K na targach Consumer Electronics Show, które rozpoczną się w przyszłym tygodniu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx