piątek, 12 lipca

nowe emotikony iOS 8.3

Dzisiejsza druga beta OS X 10.10.3 oraz druga beta iOS 8.3 wprowadzają nowe ikony emoji oraz wprowadzają emotikony w różnych kolorach skóry. Wybierając emotikon z kolorem skóry możemy przytrzymać ją dłużej i wybrać konkretny odcień skóry z jednej z sześciu opcji.

emotikony iOS 8.3

Istnieje również kilka nowych osobowych ikon emoji, które wprowadzają większą różnorodność. Ikony rodziny obejmują obecnie nawet pary tej samej płci, zarówno z dziećmi jak i bez, wszystko w zmiennych opcjach odcieni skóry. Apple po raz pierwszy obiecał dodać więcej różnorodności w swój zestaw Emotikon na początku 2014 roku, stwierdzając, że w tym czasie współpracował z Unicode Consortium nad dodaniem większej ilości znaków i wygląda na to, że efekt tych prac będzie widoczny właśnie w zestawie dodanym do najnowszych aktualizacji systemów.

Apple dokonał również kilku zmian w ikonach Emoji, które są związane z produktami Apple. Istniejący standardowy zegarek został zastąpiony takim, który bazuje wyglądem na zbliżającym się zegarku Apple Watch, z czarnym paskiem i analogową tarczą. Ikona iPhone’a została zaktualizowana i bardziej przypomina iPhone’a 6, a ikoną komputera jest iMac.

apple_watch_emoji

Screen-Shot-2015-02-23-at-2.30.16-PM

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dvdv
dvdv
9 lat temu

na iphone 5s tez będzie?

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx