czwartek, 18 lipca

iPhone 6C

Wciąż nie wiadomo, czy Apple będzie chciał kontynuować linię teoretycznie budżetowego smartfonu jakim miał być iPhone 5C. Nowa galeria wizualizacji od 3D Future  daje nam jednak spojrzenie na to, jak tak zwany „iPhone 6C” mógłby wyglądać.

Koncepcja smartfonu zasadniczo łączy w jedno iPhone 5C i iPhone 6, co wydaje się logicznym ruchem jeśli Apple kiedykolwiek wypuściłby iPhone 6C. Koncepcja iPhone’a 6C oferuje kilka cech projektowych zaczerpniętych z iPhone’a 6 i iPhone’a 6 Plus, w tym cieńszy design, zaokrąglone krawędzie, kształt przycisków głośności, okrągłe kratki głośników i lekko wystającą tylną kamerę. Smartfon posiada również 4,7-calowy wyświetlacz.

218608-1280

218605

218600

Ważne jest, aby pamiętać, że te makiety nie są oparte o żadne konkretne wycieki specyfikacji lub inne informacje. Apple nie wydał iPhone’a 6C obok iPhone’a 6 i iPhone’a 6 Plus we wrześniu ubiegłego roku, wywołując dyskusję o tym, czy firma zatrzyma ten model do zaprezentowania wraz z wersją „S” czy też zupełnie wycofa się z tego projektu. Nie jest tajemnicą, że iPhone 5C nie sprzedawał się tak, jak założyła sobie firma Apple i nie był tak wielką rewolucją ze względu na nieznacznie niższą cenę w stosunku do modelu flagowego.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx