poniedziałek, 26 lutego

flintcenter

Firma Apple wysłała dziś zaproszenia na swoją zbliżającą się imprezę związaną z iPhone’em 6, która odbędzie się 9 września. Możliwe jest również, że podczas imprezy zaprezentowany zostanie niecierpliwie oczekiwany iWatch. Według zaproszeń, Apple planuje organizację imprezy w Flint Center w De Anza College w Cupertino, czyli w tym samym miejscu, w którym Steve Jobs zaprezentował oryginalnego Maca 30 lat temu.

194737

194741

Na tą okazję, Apple rozpoczął budowę ogromnej konstrukcji na terenie kampusu, którą utrzymuje pod białą osłoną. Ze zdjęć tajemniczej konstrukcji w Centrum Flint wydaje się że ma ona wielkość około trzech pięter i jest chroniona przez zatrudnionych ochroniarzy. Administratorzy odmówili komentarza na temat tego, co pod tą konstrukcją, stwierdzając że nie wolno im o tym mówić ze względu na życzenie klientów.

Apple nie organizował konferencji w Centrum Flint od wielu lat, więc powrót firmy do miejsca pierwotnego odsłonięcia Maca sugeruje, że nadchodząca prezentacja będzie poważna. Flint Center ma znacznie większą pojemność gości niż w innych miejscach, gdzie prezentowane były produkty firmy Apple w przeszłości, w tym w Yerba Buena Center i własnym kampusie w Cupertino.

Nie wiadomo, czy Apple ma w planach transmisję z wydarzenia w sieci i Apple TV, jak to uczynił w ostatnich prezentacjach, ale na pewno dowiemy się tego bliżej całego wydarzenia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Szemot
Szemot
9 lat temu

Może ta nowa kategoria to wcale nie zegarki a budynki 😛 Samsung ma stocznie to może Apple będzie iHouse budować 🙂

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx