poniedziałek, 15 sierpnia
iPhone-6-SIM-02

obecna (góra) i nowa, lekko zaokrąglona (dół) tacka na kartę SIM

Nowe zdjęcia różnych elementów pochodzących z nowego iPhone’a 6 zostały zaprezentowane dziś przez stronę Nowhereelse.fr, dając nam wgląd w zarówno części wewnętrzne i zewnętrzne, które mają być użyte w urządzeniu.

Pierwszy zestaw zdjęć pokazuje tacki na kartę SIM i przyciski Home w trzech różnych kolorach, co może wskazywać, że iPhone 6 zachowa ten sam zestaw kolorów: kosmiczny szary, złoty i srebrny jak iPhone 5S. Tacki SIM pokazane na zdjęciach wydają się być również lekko zakrzywione i zostały prawdopodobnie zaprojektowane pod cieńszą i zaokrągloną obudowę iPhone’a 6.

ne_iphone6_trayshome-800x666

Kolejny zestaw zdjęć pokazuje wbudowane logo Apple, które pojawiło się również w innych wyciekach. Jednak Nowhereelse wskazuje, że logo rysuje się przy mocniejszym potraktowaniu go nożem co kontrastuje z wcześniejszymi spekulacjami, że logo zostało wykonane z metalu odpornego na zarysowania. Apple nie używał wbudowanego logo na swoich urządzeniach przenośnych od czasu pierwszego iPhone’a w 2007 roku.

ne_iphone6_embeddedlogo-800x666

Wreszcie ostatni zestaw zdjęć pokazuje wewnętrzny głośnik i wibrator wewnętrzny iPhone’a 6. Oba elementy wydają się być inny niż znajdujące się w obecnym iPhone’ie 5S. Głośnik wewnętrzny wydaje się być większy, a silnik wibratora jest teraz prostokątny.

ne_iphone6_motorspeaker-800x334

Apple zaprezentuje nowego iPhone’a 6 podczas oficjalnie zapowiedzianej imprezy medialnej już 9 września.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx