środa, 19 czerwca

Pogłoski twierdzące, że iPhone 6 będzie posiadać chip NFC potencjalnie wspierając możliwość płatności mobilnych pojawiały się już od jakiegoś czasu. Teraz jednak wydają się być potwierdzone. Sprzedawca luksusowo zmodyfikowanych iPhone’ów Feld & Volk, który podzielił się w ostatnim tygodniach sporą liczbą nowych części iPhone’a 6, teraz dostał w swoje ręce pełną płytę główną tego nadchodzącego urządzenia.

iphone_5s_6_logic_boards

iphone_6_nfc_board

Udostępnione zdjęcia płyty głównej pojawiły się także u Sonny Dicksona, ujawniając chip NFC od holenderskiej firmy NXP Semiconductors. Chip pozwoliłby iPhone’owi na skanowanie przez terminale płatnicze i systemy biletowe, a także pozwoli na dalszą integrację z innymi metodami płatności mobilnych.

Apple potwierdził, że organizuje swoje wydarzenie medialne w Centrum Flint w Cupertino w dniu 9 września. Oczekuje się oczywiście, że zostanie na nim zaprezentowany nowy iPhone 6, który trafi do sprzedaży wkrótce po. Mówi się również, że Apple zaprezentuje równolegle swoje urządzenie naręczne powszechnie określane jako iWatch, choć nie jest jasne, kiedy urządzenie trafi będzie dostępne w sprzedaży.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx