środa, 24 kwietnia

Apple zaktualizował dziś swoją stronę internetową aby ogłosić, że będzie przeprowadzał streaming na żywo z wydarzenia medialnego 9 września. Nowa strona pokazuje obecnie czas pozostały do eventu oraz informację kiedy i o której rozpocznie się wydarzenie w najbliższy wtorek.

Apple prawdopodobnie pokaże transmisję na żywo także przez Apple TV na specjalnie dedykowanym kanale, podobnie jak miało to miejsce w przeszłości. My będziemy na pewno także informować na bieżąco o wszystkim co dzieje się na konferencji.

Impreza 9 września, która rozpocznie się o godzinie 19 czasu polskiego odbędzie się w Centrum Flint w Cupertino, w którym Apple po raz pierwszy zaprezentował oryginalny komputer Mac 30 lat temu. Oczekuje się, że Apple wprowadzi iPhone’a 6 w dwóch rozmiarach, wyczekiwany przez wszystkich iWatch oraz własny pomysł na płatności mobilne.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Szemot
Szemot
9 lat temu

Pamiętajmy, że oczywiście to streaming do odebrania jedynie przez posiadaczy iUrządzeń 🙂

Kevin Kaczor
Kevin Kaczor
Reply to  Szemot
9 lat temu

No i dobrze

Szemot
Szemot
Reply to  Kevin Kaczor
9 lat temu

Czemu dobrze? Niech się ludzie uczą i widzą co i jak. To jednak największy po Samsungu działacz IT który przez lata wyznaczał trendy. Nawet hejterzy dobrze żeby oglądali a nie tylko czytali subiektywne opinie blogerów.

Poza tym ja posiadam np tylko urządzenia na iOS i trochę upierdliwie będzie mi się kolejny keynote oglądało na iPhonie.

Dawid
Dawid
9 lat temu

Czekamy! :3

4
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx