sobota, 2 marca

U2 iPhone 6

Kilka plotek krążących dziś sugeruje, że Apple może mieć plan zaproszenia zespołu U2 na nadchodzącą prezentację inaugurującą iPhone’a 6. Kilka osób typuje nawet, że iPhone 6 będzie sprzedawany z preinstalowanym nowym albumem U2, a niezweryfikowane wpisy Irlandzkich dziennikarzy na Twitterze też wskazują na taką możliwość.

Większość plotek pochodzi z niedawnej sesji filmowej U2 w Dublinie, która została przeprowadzona w tajemnicy za „czarnymi planszami strategicznie rozmieszczonymi, aby zasłonić to, co dzieje się w środku od widoku publicznego.” Promotor muzyczny Stephen Browne zrobił dość rozmyte i niewyraźne zdjęcie, mówiąc że punktem głównym klipu na moście w zeszłym tygodniu był telefon. Niemożliwym jest jednak określić, jakie urządzenie jest przedstawione na zdjęciu i czy w ogóle jest ono w jakikolwiek sposób połączone z iPhone’em.

Strona fanów U2 zauważona przez użytkownika Reddit może być również źródłem tych plotek, po tym jak Julian Lennon, syn frontmana The Beatles Johna Lennon i przyjaciel U2, powiedział ponoć na witrynie „Myślę, że kręcisz reklamę firmy Apple.”

Według Shary Tibken z CNET, jest to również możliwe, że Bono będzie „specjalnym gościem muzycznym” nadchodzącego eventu prezentującego iPhone’a 6, który odbędzie się 9 września w Centrum Flint w Cupertino, a Apple jest w trakcie budowy ogromnej konstrukcji w tym miejscu, która może być właśnie sceną.

Nie wiadomo na pewno, co kryje się za konstrukcją. San Jose z Merkury News w rozmowie z mieszkańcem Cupertino, który obserwuje trwającą budowę i dowiedział się od niego, że „to wygląda jak scena muzyczna przed koncertem rockowym”.

Apple i U2 mają za sobą długą współpracę, zwłaszcza że Steve Jobs i Bono byli dobrymi przyjaciółmi. Począwszy od roku 2004, firma Apple wydała kilka iPodów w specjalnych wersjach kolekcjonerskich, które zawierały podpisy zespołu i muzyków U2. Apple jest również wieloletnim partnerem (PRODUCT) RED, organizacji charytatywnej założonej przez Bono.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx