sobota, 13 sierpnia

Apple bada problem trzasków jakie wydobywają się podczas odtwarzania dźwięku w nowym, 16-calowym MacBooku Pro i planuje udostępnić poprawkę w przyszłych aktualizacjach oprogramowania, jak poinformowała firma w wewnętrznym dokumencie.

Notatka udostępniona została autoryzowanym serwisom Apple i czytamy w niej między innymi:

Podczas korzystania z Final Cut Pro X, Logic Pro X, QuickTime Player, muzyki, filmów lub innych aplikacji do odtwarzania dźwięku, użytkownicy mogą usłyszeć trzask z głośników po zakończeniu odtwarzania. Apple bada ten problem. W przyszłych aktualizacjach oprogramowania planowana jest poprawka. Nie diagnozuj komputera pod względem serwisu ani nie wymieniaj komputera użytkownika, ponieważ jest to problem związany z oprogramowaniem.

Krótko po wprowadzeniu na rynek 16-calowego MacBooka Pro w zeszłym miesiącu niektórzy klienci zaczęli zgłaszać obawy dotyczące trzasków i charakterystycznego pukania na stronach społeczności wsparcia Apple, Reddit i innych forach związanych z Apple. Dokładna przyczyna jest niejasna, ale Apple potwierdza, że jest to problem z oprogramowaniem, a nie ze sprzętem.

Apple udostępnił już deweloperom i publicznym testerom czwartą wersję beta macOS Catalina 10.15.2. Nie jest jasne, kiedy poprawka zostanie wdrożona.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx