środa, 19 stycznia

W związku ze zbliżającą się premierą Apple Card, firma uaktywniła nową, dedykowaną stronę internetową wallet.apple.com, podając szczegółowe informacje na temat procesu aplikacyjnego. Witryna sugeruje również, że Apple wysłał do niektórych klientów zaproszenia e-mail z prośbą o zapoznanie się z ofertą karty.

Klienci, którzy otrzymali zaproszenie e-mail do Apple Card Preview, mogą zarejestrować się w Apple Card w aplikacji Portfel na iPhonie lub wybierając Ustawienia> Wallet i Apple Pay na iPadzie. Witryna portfela Apple zawiera film instruktażowy na temat kroków aktywacji.

Klienci, którzy zdecydują się aktywować Apple Pay, będą mogli z niego korzystać natychmiast po dodaniu go do aplikacji Wallet, a fizyczna karta przyjdzie do nich w ciągu kilku dni.

Tak jak to było pierwotnie komunikowane, osoby ubiegające się o kartę muszą być obywatelami Stanów Zjednoczonych lub legalnymi rezydentami Stanów Zjednoczonych i mieć ukończone 18 lat. Wymagana jest najnowsza wersja iOS, podobnie jak iPhone, który może korzystać z Apple Pay.

Nie jest jasne, ilu klientów otrzymało wiadomości e-mail w celu przetestowania karty Apple przed jej wprowadzeniem, ale powinna ona zostać udostępniona wszystkim w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Tim Apple, dyrektor generalny Apple, powiedział we wtorek, że Apple Card zostanie wydana w sierpniu, więc jej premiera może nastąpić teraz każdego dnia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x