poniedziałek, 15 lipca

Firma Fossil zaprezentowała najnowszą, piątą już generację swojego smartwatcha, która pozwoli użytkownikom wykonywać połączenia bezpośrednio z zegarka po połączeniu go z iPhone’em. Wcześniej było to możliwe tylko w połączeniu ze smartfonem z Androidem, a użytkownicy iPhone’ów mogli tylko otrzymywać powiadomienia o połączeniach przychodzących.

Teraz, piąta generacja Fossila będzie działała podobnie do Apple Watch, a użytkownicy będą mogli rozmawiać przez głośnik smartwatcha, aby wykonywać połączenia telefoniczne. Nowy smartwatch jest już dostępny dzisiaj, ale ta funkcja dla iPhone’ów zostanie uruchomiona dopiero jesienią. Uwaga: potwierdzono, że zegarek piątej generacji nadal nie obsługuje iMessages.

Według rzecznika Fossil „Twój iPhone nie wymaga żadnych działań. Zegarek staje się kolejnym sposobem odbierania połączeń przez Bluetooth.”

Poza tym smartwatch piątej generacji ma dłuższą żywotność baterii od poprzedniej wersji i może działać przez wiele dni na jednym ładowaniu. Urządzenie jest dostępne w sześciu kolorach, z których każdy zawiera 1,28-calowy ekran AMOLED w obudowie 44 mm o grubości 12 mm.

Urządzenie posiada również 8 GB pamięci, 1 GB pamięci RAM, NFC, czujnik tętna, GPS i głośnik. Fossil powiedział, że zegarek jest wodoodporny do 30 metrów głębokości. Smartwatch działa na platformie Google Wear OS i obsługuje funkcje Google, takie jak Google Fit, Google Pay i Google Assistant.

Smartwatch Fossil piątej generacji został wyceniony na równowartość 299 Euro.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx