środa, 19 czerwca

Apple wydał nowe oprogramowanie zaprojektowane dla ładowarki MagSafe, która jest kompatybilna z iPhonem 12 i nowszymi modelami iPhone’a oraz najnowszymi modelami AirPods i Apple Watch.

Zaktualizowane oprogramowanie to wersja 10M3761, w porównaniu z poprzednim oprogramowaniem w wersji 10M1821. W aplikacji Ustawienia zobaczycie jednak inny numer wersji niż numer oprogramowania, a aktualizacja będzie wyświetlana jako wersja 258.0.0 (poprzednie oprogramowanie to 255.0.0).

Ładowarka ‌MagSafe‌ została wypuszczona jesienią 2020 roku wraz z modelami ‌iPhone 12‌ i jest to czwarta aktualizacja oprogramowania, którą Apple dostarczył od czasu wprowadzenia tego akcesorium.

Ponieważ tego typu aktualizacje oprogramowania są instalowane po cichu drogą bezprzewodową, firma Apple nie udostępnia informacji o wersji. Nie wiemy, jakie nowe funkcje lub poprawki błędów mogą być w nim zawarte.

Nie ma jasnej metody aktualizacji oprogramowania układowego ładowarki ‌‌MagSafe‌‌, ale musi być ona podłączona do urządzenia Apple, aby aktualizacja oprogramowania mogła się rozpocząć.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx