sobota, 20 kwietnia

Apple wydał dziś zaktualizowaną wersję oprogramowania 15.5 dla monitora Studio Display, a aktualizacja pojawia się ponad dwa miesiące po ostatniej aktualizacji Studio Display. Poprzednia wersja oprogramowania 15.5 miała numer kompilacji 19F77, podczas gdy nowa wersja to 19F80.

Informacja dodana przez Apple do aktualizacji potwierdza, że rozwiązuje ona problem z głośnikami Studio Display. Od czasu premiery monitora Studio pojawiły się narzekania na jakość głośników. W zeszłym tygodniu Apple wysłał notatkę do autoryzowanych dostawców usług, potwierdzając, że niektórzy klienci mieli problemy z głośnikami Studio Display w tym zniekształcony dźwięk.

Apple informował w notatce, że przyszła aktualizacja naprawi problem w wraz z tą dzisiejszą aktualizacją problem faktycznie ma zostać rozwiązany.

Oprogramowanie sprzętowe monitora Studio Display można zaktualizować, podłączając go do komputera Mac. Właściciele monitorów Studio mogą przejść do opcji Preferencje systemowe > Uaktualnienia  aby zainstalować nową wersję oprogramowania.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx