piątek, 12 kwietnia

Oficjalna aplikacja NBA na iPhone’a została zaktualizowana o wsparcie dla wydarzeń na żywo, umożliwiając szybkie przeglądanie wyników meczów na bieżąco z ekranu blokady telefonu.

Wydarzenia na żywo to funkcja systemu iOS 16, która ułatwia śledzenie wydarzeń w czasie rzeczywistym, takich jak mecze sportowe czy zamówienia na dostawę jedzenia. Podczas meczu NBA baner na zablokowanym ekranie iPhone’a pokazuje wynik na żywo, kwartę, pozostały czas i inne istotne informacje. Wynik jest również pokazany w Dynamic Island na modelach iPhone 14 Pro.

Aplikacja TV od Apple oferowała już obsługę wydarzeń na żywo w grach NBA, a teraz ta funkcja jest dostępna za pośrednictwem aplikacji NBA. Oficjalna aplikacja MLB została również zaktualizowana o obsługę wydarzeń na żywo na początku tego miesiąca, a w zeszłym tygodniu ogłoszono, że aplikacja NCAA March Madness również doda obsługę tej funkcji. Inne aplikacje, takie jak FotMob oferują integrację Wydarzeń na żywo dla wielu lig sportowych.

Mówi się, że Dynamic Island zostanie rozszerzona na standardowe modele iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Plus jeszcze w tym roku. Użytkownicy mogą nacisnąć dłużej dynamiczną wyspę, aby otworzyć rozszerzony widok z dodatkowymi informacjami dotyczącymi wydarzenia na żywo.

Aplikację NBA można pobrać za darmo z App Store.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx