piątek, 24 marca

Po okresie beta testów firma Microsoft oficjalnie wypuściła dziś nową aplikację Office na iPhone’a, łącząc aplikacje Word, Excel i PowerPoint w jednej aplikacji.

Główną zaletą zunifikowanej aplikacji Office jest to, że wymaga tylko jednego pobrania ze znacznie mniejszym rozmiarem pliku, ale ma też kilka unikalnych funkcji, w tym integrację aparatu w celu łatwego konwertowania zdjęć, dokumentów i tabel na pliki Word i Excel. Aplikacja ma również nowe okienko Działania, które obsługuje wiele typowych zadań, takich jak podpisywanie plików PDF i skanowanie kodów QR.

Microsoft wyjaśnia niektóre zalety nowej aplikacji Office na swoim blogu:

Aplikacja Office zapewnia kilka kluczowych korzyści, w tym:

– Łączenie programów Word, Excel i PowerPoint w sposób, który upraszcza korzystanie z mniejszej liczby aplikacji do pobierania lub przełączania się między nimi. Wymaga o wiele mniej pamięci telefonu niż instalowanie pojedynczych aplikacji, przy jednoczesnym zachowaniu praktycznie wszystkich możliwości istniejących aplikacji mobilnych, które ludzie znają i używają.

– Integracja naszej technologii Lens w celu odblokowania mocy aparatu z funkcjami takimi jak konwersja obrazów do edytowalnych dokumentów Word i Excel, skanowanie plików PDF i przechwytywanie tablic z automatycznymi ulepszeniami cyfrowymi, aby ułatwić czytanie zawartości.

– Dodanie nowej funkcji do typowych zadań, z którymi często spotykają się ludzie podczas pracy na telefonie – takich jak szybkie notatki, podpisywanie plików PDF, skanowanie kodów QR i przesyłanie plików między urządzeniami.

Nowa aplikacja Microsoft Office na iPhone’a jest już dostępna w App Store. Microsoft twierdzi, że aplikacja zostanie wkrótce zoptymalizowana do obsługi iPada. Z aplikacji można korzystać bezpłatnie, nawet bez logowania, ale do odblokowania funkcji premium wymagana jest subskrypcja Office 365.

Autonomiczne aplikacje Microsoft, Excel i PowerPoint pozostają dostępne i zostały niedawno zaktualizowane o uproszczony układ trzech kart.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx