wtorek, 4 października

Firma Microsoft ogłosiła dzisiaj, że aplikacja Apple TV trafi finalnie na nowe Xbox Series X i Series S już 10 listopada, w dniu premiery konsol. Aplikacja zostanie również wydana na konsolę Xbox One poprzedniej generacji.

Aplikacja Apple TV pozwoli użytkownikom Xbox na strumieniowe przesyłanie treści z subskrypcji Apple TV+, kanałów Apple TV oraz iTunes Store, a także istniejących treści w ich bibliotekach iTunes.

Z informacji prasowej:

Gdy 10 listopada na całym świecie pojawi się nasza zupełnie nowa rodzina konsol Xbox, na Xbox One będziesz mieć więcej niż tylko aplikacje rozrywkowe, z których korzystasz dzisiaj. Z radością informujemy, że 10 listopada aplikacja Apple TV pojawi się na konsolach Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series S.

Aplikacja Apple TV zapewnia dostęp do tysięcy programów i filmów z jednego wygodnego miejsca, dzięki czemu możesz cieszyć się Apple TV+, kanałami Apple TV, nowymi i popularnymi filmami oraz spersonalizowanymi rekomendacjami dotyczącymi rozrywki.

Aplikacja Apple TV jest już dostępna w wybranych telewizorach Samsung, Sony i LG a na konsole PS5 i PS4 zostanie wypuszczona 12 listopada.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx