czwartek, 18 lipca

Wszystko wskazuje na to, że aplikacja Apple TV może wkrótce trafić na konsole Xbox. Taką informację podaje Windows Central, który na Twitterze napisał, że może „potwierdzić” tą wiadomości.

Nie jest jasne, kiedy aplikacja pojawi się na konsoli Xbox, ale według doniesień będzie ona „prawdopodobnie” dostępna przed premierą nowych konsol Xbox Series X i Series S 10 listopada. Nie jest jasne, czy starsze konsole, takie jak Xbox 1 również byłyby wspierane.

Całkiem niedawno osoba należąca do programu Xbox Insider beta udostępniła zdjęcie, które pokazuje aplikację Apple TV na liście aplikacji dostępnych do przetestowania, chociaż poinformowała, że aplikacja nie działa i wkrótce potem zniknęła.

Aplikacja Apple TV umożliwia użytkownikom strumieniowe przesyłanie seriali telewizyjnych, programów i filmów z Apple TV+, kanałów Apple TV i bibliotek własnych w iTunes, a także kupowanie lub wypożyczanie programów TV i filmów ze sklepu iTunes Store. Aplikacja jest już dostępna na iPhonach, iPadach, komputerach Mac, komputerach PC, Apple TV oraz wybranych telewizorach Smart TV od Samsunga, LG i Vizio.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx