sobota, 15 czerwca

Aplikacja Apple Music dla telewizorów LG Smart TV jest od dziś udostępniana użytkownikom, a LG chwali się nią w mediach społecznościowych.


Aplikacja Apple Music dla telewizorów LG Smart TV umożliwia subskrybentom strumieniowe przesyłanie ponad 90 milionów utworów, a także list odtwarzania, stacji radiowych i teledysków bez konieczności używania zewnętrznego sprzętu, takiego jak Apple TV. Aplikacja obsługuje szereg podstawowych funkcji Apple Music, takich jak zsynchronizowane teksty w czasie rzeczywistym.

Interfejs użytkownika wydaje się być bardzo podobny wizualnie do aplikacji Apple Music na tvOS. Aplikacja Apple Music jest teraz stopniowo udostępniana użytkownikom LG, a na Twitterze pojawia się duża liczba postów pokazujących działanie nowej aplikacji.

Nie jest jeszcze jasne, które modele telewizorów LG obsługują tę aplikację, ale prawdopodobnie będą obsługiwane nowsze modele telewizorów. Użytkownicy mogą sprawdzić, czy mają obsługiwany telewizor, po prostu wyszukując aplikację Apple Music w sklepie LG. Opis aplikacji wskazuje, że jest dostępna w języku polskim pokaże się ona również polskim użytkownikom.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx