poniedziałek, 27 marca

We wtorek Netflix uruchomił nową witrynę rankingową, która pokazuje 10 najlepszych tytułów w różnych krajach na całym świecie. To efekt ogłoszenia opublikowanego w październiku przez firmę, które potwierdziło nadchodzącą zmianę w jej wskaźnikach oglądalności.

Jak sama nazwa wskazuje, witryna pokazuje 10 najczęściej oglądanych filmów i programów w serwisie Netflix na całym świecie. Ranking jest podzielony na film (angielski), serial (angielski), film (nieangielski) i serial (nieangielski). Dodatkowo, możemy przełączyć się również na ranking Top-10 w poszczególnych krajach w tym również w Polsce.

Dla każdego tytułu znajdziemy wskaźnik informujący, ile tygodni ta treść znajdowała się w pierwszej dziesiątce i łączną liczbę godzin jego oglądania. Netflix pokazuje również, w których krajach każdy film lub program był najczęściej oglądany. Lista będzie aktualizowana co tydzień we wtorek o dane od poniedziałku do niedzieli.

Warto zauważyć, że Top 10 Netflixa obejmuje nie tylko oryginalne treści, ale także licencjonowane filmy i programy. Podczas ogłaszania wyników finansowych w zeszłym miesiącu Netflix ujawnił, że teraz weźmie pod uwagę całkowitą liczbę godzin oglądania zamiast dwuminutowego wskaźnika oglądania, aby określić swoją pozycję w pierwszej dziesiątce.

Dzięki tej nowej witrynie każdy może uzyskać dostęp do Top 10 Netflix.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx