sobota, 25 czerwca

Aby uczcić drugie urodziny Angry Birds, które zostały wydane na iPhone’a 10 grudnia 2009, firma Rovio wydała wersję 2.0 swojej popularnej gry, dodając nowe menu, grafiki oraz szereg nowych poziomów w urodzinowej tematyce.

Od premiery w 2009 roku, Angry Birds stał się światowym fenomenem, który pobudza do tworzenie kolejnych sequeli na różne platformy, a w końcu też na iPada z prawidłowo przeskalowaną wersją „HD”. Rovio ogłosił niedawno osiągnięcie ponad pół miliarda pobrań gry, z 300 milionami minut codziennego grania na wszystkich platformach i 400 miliardów wystrzelonych przez graczy ptaków.

Dzisiejsza aktualizacja nie jest dokładnie wyczekiwaną wersją „Angry Birds 2”. Jest to wersja 2.0 oryginalnej gry. Jak to zwykle bywa z aktualizacjami oprogramowania, Rovio nie wykasował zapamiętanych rekordów na poszczególnych poziomach. Dodatkowo, odblokowano wszystkie epizody, czyli można zagrać w Angry Birds zaczynając od dowolnego świata w grze. Oprócz lekko przerobionego interfejsu i grafiki menu, Rovio zaprojektował 15 nowych „urodzinowych” poziomów oraz wprowadził nowego, pomarańczowego ptaka, który pojawił się już w innych wersjach gry.  Nowością jest też możliwość pokazania swoich wyników i osiągnięć w Game Center.

Angry Birds 2.0 dla iPhone’a jest już dostępna w App Store za 0,79 EUR, a zaktualizowaną wersję HD dla iPada tutaj.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx