sobota, 25 czerwca

W odwiecznej walce na głosy pomiędzy Apple a Androidem – pojawił się nowy głos. Podczas jednej z oficjalnych ceremonii, Stolica Apostolska postanowiła wykorzystać tablet Sony. Czyżby Apple stał się zakazanym jabłkiem?

Obserwując wystąpienia władz różnych państw w mediach, często widzimy ich z iPadem w rękach. Paradowanie przed kamerami z najnowszą elektroniką stało się sposobem na pokazanie swojego podejścia do nowej technologii i nadążania za nią. Głowa Kościoła postanowiła jednak wyrwać się z tego trendu i postawić na urządzenie z Androidem.

Co roku mieszkańcy włoskiego miasteczka Gubbio tworzą ogromną choinkę z kolorowych świateł. Konstrukcja układana jest na zboczu góry przez wolontariuszy i za każdym razem wykorzystane zostaje 730 różnokolorowych lamp oraz 8,5 km kabla. W tym roku światła miały zostać zdalnie rozpalone przez papieża Benedykta XVI. Dzięki połączeniu internetowemu wystarczyło jedno dotknięcie tabletu w zaciszu papieskiego biura, żeby zbocze góry odległe o ponad 160 km rozświetliło się bożonarodzeniową dekoracją.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx