poniedziałek, 15 lipca

Amazon ogłosił dzisiaj, że coroczny festiwal okazji Prime Day rozpocznie się we wtorek, 16 lipca i potrwa do środy, 17 lipca. Amazon rozpoczął Prime Day w 2015 roku, a od 2019 r. wydarzenie odbywa się każdego lata przez dwa dni z rzędu.

Kupujący mogą spodziewać się ogromnych rabatów na szereg produktów, w tym akcesoria dla urządzeń Apple. Nie spodziewamy się wyjątkowych okazji na same urządzenia. Niektóre oferty będą obowiązywać przez cały okres wyprzedaży, ale będą też oferty błyskawiczne, które będą pojawiać się co 30 minut i trwać będą przez wybrane okresy lub do wyczerpania zapasów.

Aby skorzystać z ofert Prime Day trzeba być członkiem Amazon Prime. Jeśli jeszcze nim nie jesteście możecie dołączyć do Prime na miesiąc próbny i wziąć udział w tegorocznym Prime Day. Po zakończeniu okresu próbnego członkostwo Prime będzie dostępne za 49 złotych rocznie lub 10,99 złotych miesięcznie.

Zniżki Prime Day będą dostępne dla członków Amazon Prime w Australii, Austrii, Belgii, Brazylii, Kanadzie, Egipcie, Francji, Niemczech, Włoszech, Japonii, Luksemburgu, Meksyku, Holandii, Portugalii, Arabii Saudyjskiej, Singapurze, Hiszpanii, Szwecji , Turcji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii no i oczywiście w Polsce.

W zeszłym roku Amazon zorganizował dwie imprezy Prime Day, jedną w lipcu i drugą w październiku. Druga zbiegła się w Polsce z drugimi urodzinami Amazona w Polsce. Biorąc pod uwagę, że o lipcowym wydarzeniu dowiedzieliśmy się dopiero teraz, nie wiemy jeszcze, czy sprzedawca ponownie zorganizuje jesienią drugi Prime Day. Jeśli jednak tak się stanie na pewno o tym poinformujemy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx